Petice za odvolání Karola Kisela
1 podpis

Petice za odvolání Karola Kisela

Autor: Jiřina Pancochtová | vloženo: 03.06.2014 | 1 podpis
Sdílejte s přáteli

Žádáme okamžité odvolání Karola Kisela z funkce sportovního ředitele fotbalové Slavie Praha i jeho odchod z vedení klubu.
Slavia se ve skončeném ročníku fotbalové Gambrinus ligy zachránila jen s velkým štěstím. Až do posledního ligového kola se musela obávat toho, zda nespadne do druhé ligy. Klub s bohatou historií si přitom před začátkem ročníku 2013/2014 dal za cíl skončit do pátého místa.

S nástupem Karola Kisela do funkce sportovního ředitele se ve Slavii začaly dít nevídané věci. Kisel mimo jiné odvolal trenéra Miroslava Koubka a přivedl do klubu druhořadého nizozemského trenéra Alexe Pastoora. To už bylo příliš i pro generálního ředitele Jaromíra Šetrleho, bez jehož vědomí Kisel tento podraz udělal. Šetrle pak Slavii opustil.

Chceme, aby Slavia byla úspěšným týmem a navázala na tradiční úspěchy. S Kiselem, který za většinou problémů klubu stojí, to rozhodně nepůjde.

 

Komu bude petice předána: Petice bude zaslána vedení fotbalového klubu Slavia Praha

Podpis pod petici je nutné potvrdit v následně doručeném mailu.

Sdílejte s přáteli a známými

Vzkazy

Diskuze byla z důvodů většího množství nevhodných příspěvků zastavena.

Chceš změnu? Jednoduše začni!
  • založ
  • podpoř
  • sdílej
Založit petici

Tento web používá cookies k lepšímu fungování webu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku