Magazín
Jaký bude osud nádraží v Havířově?

Jaký bude osud nádraží v Havířově?

Autor: Petr Vávra | vloženo: 17.04.2014
Sdílejte s přáteli

Situace kolem havířského nádraží je stále nepřehledná. Zatímco České dráhy chtějí budovu zbourat a postavit nádraží nové, architekti nesouhlasí.

Na jednání zastupitelstva vyzvala jménem České komory architektů a děkanů fakult architektury Lucie Chytilová radní, aby znovu zvážili, zda chtějí uskutečnit projekt dopravního terminálu, jehož součástí je demolice haly. Primátor na to odpověděl, že město pro bourání nikdy nebylo. Dráhy s rozčarováním připomněly, že zastupitelé už dříve bourání schválili. Jednotný názor nemají ani samotní občané Havířova a okolí.

Na našem serveru jsou dvě petice – jedna pro záchranu nádraží, druhá pro jeho zbourání. Pod peticí pro záchranu budovy je zatím třikrát víc podepsaných než pod peticí, požadující její zbourání. Chcete i vy přispět k rozluštění této tajenky? Podepište se pod jednu z peticí a podpořte tak buď záchranu haly, nebo její likvidaci.

 

zdroj obrázku: msstavby.cz

Sdílejte s přáteli a známými

Komentáře | 0

Zatím žádné komentáře.

Tento web používá cookies k lepšímu fungování webu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku