Magazín
Zubní pohotovost je zpět

Zubní pohotovost je zpět

Autor: Petr Vávra | vloženo: 01.04.2014
Sdílejte s přáteli

Sedmého ledna letošního roku jsme na našem serveru uveřejnili petici za obnovení zubní pohotovosti v Klatovech a v Domažlicích. Tu Krajský úřad v Plzni koncem loňského roku zrušil.

Petici podepsalo během několika dnů více než 340 lidí. A výsledek? Plzeňský krajský úřad svůj verdikt nakonec přehodnotil a od 1. února zubní pohotovost na Klatovsku a Domažlicku opět funguje v původním režimu. Podle listu 5plus dva na tom měla i petice autora Jiřího Nováka. Jak je vidět na tomto konkrétním příkladu, mohou petice pomoci zvrátit původní rozhodnutí.

Možná i vy se můžete podílet na nápravě věcí, které se vám ve vašem okolí nelíbí a které byste chtěli změnit. Náš server je vám k dispozici. U nás můžete petici bezplatně zveřejnit nebo poslat námět, který naši pracovníci v profesionální petici zpracují.

Sdílejte s přáteli a známými

Komentáře | 1

10. 08. 2021 | sk si | hyd
If any of you is having a hard time looking for the perfect doors for your projects, Caldwells all that you need to contact. A lot of people are also recommending them to me. https://caldwells.com/interior-doors/caldwells-signature-door-series out their products here.
+0 | -0
doporučit +

Tento web používá cookies k lepšímu fungování webu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku