Za zrušení nebo úpravu barážové části hokejové extraligy
1 podpis

Za zrušení nebo úpravu barážové části hokejové extraligy

Autor: Samuel Horák | vloženo: 29.04.2024 | 1 podpis
Sdílejte s přáteli

"Vážení příznivci hokeje,

Tato petice byla založena s cílem upozornit na problémy spojené s barážovou částí hokejové extraligy. Věříme, že současný systém baráže může být pro týmy, hráče i fanoušky frustrující a může negativně ovlivnit celkovou kvalitu a konkurenceschopnost ligy.

Je extrémně náročné pro tým z první ligy projít přes poslední tým extraligy. Tento systém často neodráží skutečný fair play a je pro mnohé nespravedlivý.

Naším cílem je dosáhnout zrušení nebo úpravy tohoto systému tak, aby lépe odrážel sportovní výkony týmů během celé sezóny a aby byl spravedlivější pro všechny zúčastněné strany.

Je důležité zdůraznit, že tato petice je formální vyjádření našeho názoru a nespokojenosti s aktuálním stavem. Chápeme, že APK jako organizace nemá povinnost se řídit jakýmkoliv nátlakem mimo svou strukturu. Nicméně, cílem této petice je ukázat, že fanoušci hokeje, kteří jsou zásadní součástí tohoto sportu, jsou s aktuálním systémem nespokojeni.

Pokud se s námi shodujete a cítíte, že je potřeba změny, podepište prosím tuto petici. Vaše podpora nám pomůže v našem úsilí o zlepšení hokejové extraligy.

Děkujeme za vaši podporu a za to, že jste součástí této změny.

Komu bude petice předána: Asociace profesionálních klubů ledního hokeje (APK LH)

Podpis pod petici je nutné potvrdit v následně doručeném mailu.

Sdílejte s přáteli a známými

Vzkazy | 0

Zatím žádné komentáře.

Chceš změnu? Jednoduše začni!
  • založ
  • podpoř
  • sdílej
Založit petici