O nás

Věříme v sílu občanské společnosti. Věříme, že 30 let od sametové revoluce máme právo mít vlastní názor.

Máme pocit, že politici žijí v odtrženém světě vlastních mocenských her, místo toho, aby svou práci vnímali jako službu. Službu těm, kteří ji platí – nám, občanům.

Proto jsme vytvořili platformu, která dokáže zesílit hlas občanské společnosti. Hlas lidí, kterým jde o dobrou věc, nikoli o moc nebo peníze. Ukazujeme politikům, že s názory obyčejných lidí musejí počítat: mimo jiné i proto, že jsou za to placeni. Věříme, že se vláda nad našimi věcmi může vrátit zpět do našich rukou.

Projekt e-petice.cz má ryze neziskový charakter a je závislý na podpoře lidí, kteří se s jeho myšlenkou ztotožňují. Jeho fungování se neobejde bez průběžné péče, která spočívá na třech pilířích:

  • Rozvoj portálu – jakákoliv digitální platforma vyžaduje pravidelnou péči, aby nadále vyhovovala stále rychleji se měnícím požadavkům technologickým, legislativním i funkčním.
  • Propagace portálu – portál, který si klade za cíl zesílit hlas lidí, musí být slyšet – a vidět. Bez toho nemůže plnit své poslání.
  • Zákaznická podpora – na pisatelích petic nám záleží a je pro nás důležité, aby jejich iniciativa měla naději na úspěch. Proto provozujeme stálou zákaznickou podporu ne e-mailu a Facebooku.

 

V případě jakýchkoliv dotazů, námětů nebo připomínek nás můžete kontaktovat na emailové info@e-petice.cz.

Spolek, který stojí za projektem e-petice.cz, se jmenuje NÁŠ HLAS NAHLAS”.

NÁŠ HLAS NAHLAS, Z.S.
Charvatská 1838/21, Královo Pole, 612 00 Brno
IČ: 03351173
Spisová značka: L 20025 vedená u Krajského soudu v Brně
Kontaktní osoba: Michal Sedláček, info@e-petice.cz

Právnická osoba zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně od 20. září 2014

Výroční zpráva za rok 2020 ZDE.

Výroční zpráva za rok 2021 ZDE.

 

Tu veux un changement? Commence ici!
  • Crée
  • Soutiens
  • Partage
Créer une pétition