Petice za zlepšení dopravní situace u ZŠ Davle
1 signature

Petice za zlepšení dopravní situace u ZŠ Davle

Author: Libor Šedivý Šedivý | Uploaded: 07.03.2023 | 1 signature
Share it with your friends

Dobrý den,

dne 13. 1. 2023 došlo k dopravní nehodě před základní školou na přechodu pro chodce, který je opatřen světelnou signalizací. Žák prvního stupně byl sražen řidičkou, která nerespektovala červenou signalizaci na semaforu a ani přechod pro chodce. Žákovi se shodou šťastných okolností nic vážného nestalo, ale nemyslím si, že bychom měli čekat na to, až se něco horšího stane.

Tento přechod pro chodce, který denně používá veliké množství žáků davelské školy, je totiž objektivně nedostatečně zabezpečen. K podobným událostem zde již došlo opakovaně. Jsme přesvědčeni, že je nutné přechod a kompletně celou dopravní situaci v okolí školy zklidnit dalšími bezpečnostními prvky, jako jsou zpomalovací prahy, zúžení vozovky atp.

Předem děkujeme za zpětnou vazbu, jsme přesvědčeni, že všichni uděláme maximum pro zajištění bezpečnosti našich dětí a tímto vám předem děkujeme za vyjádření k našemu podnětu a podpis v petici.

Umístění přechodu:

https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&rc=9gy-txWrGE6eMZ&rs=stre&rs=stre&ri=117833&ri=117833&mrp=%7B%22c%22%3A111%7D&xc=%5B%5D&rut=1&x=14.4006710&y=49.8920816&z=19

S pozdravem

Karel Větrovský

zpracoval Libor Šedivý

To whom will the petition be forwarded: PČR Mnichovice_plk. Nerad, Krajská správa a údržba silnic, Odbor dopravy Středočeského kraje, zastupitelství městysu Davle.

Petition signature must be confirmed in a subsequent e-mail.

Share it with your friends and acquaintances

Messages | 0

Zatím žádné komentáře.

Do you want a change? Just start!
  • Create
  • Support
  • Share
Start a petition