Předimenzované Centrum Bořislavka na Praze 6 mezi Hanspaulkou a Ořechovkou
1174 podpisů

Předimenzované Centrum Bořislavka na Praze 6 mezi Hanspaulkou a Ořechovkou

Autor: Jana Štumpová Konicarová | vloženo: 02.12.2014 | 1174 podpisů
Sdílejte s přáteli

Plánovaná stavba Centrum Bořislavka nás děsí svým rozsahem. Navržená stavba se zcela vymyká rázu okolní zástavby, na kterou už poukazovaly úřady při předchozích vyjádřeních k předešlým projektům plánovaným na tomto pozemku v EIA, kdy původně památkáři požadovali snížení stavby.
Nepochopitelně se později stejné úřady vyjádřily kladně a změnily svá stanoviska, i když okolní zástavba zůstala stále stejná.


Nový projekt je plánovan v nejvyšším bodě na 7 pater a k tomu technická nástavba na střeše! Převyšuje tak výrazně mnohonásobně veškerou okolní zástavbu a také veškeré administrativní budovy podél Evropské! Developer účelově prezentuje své vizualizace zkreslenou formou - přidává neexistující stromy, které na vizualizaci zakryjí opravdovou výrazně nižší výšku okolní zástavby, ukazuje budovy z pohledu zeshora a v izolaci nebo popřípadě ze strany, kde kaskádovitě nabývají na výšce tak, aby nebylo vidět o jak objemnou hmotu se ve skutečnosti jedná.

 

Podle dostupných dat má v dnešní době Praha 6 výrazně větší množství volných kancelářských ploch a na druhé straně v dané lokalitě velký nedostatek služeb - kino, slušné restaurace, pekárny, kavárny...to, co je běžně součástí každé slušné rezidenční čtvrti. 

 

Místo vhodného posílení služeb se opět plánuje navýšení administrativních ploch (kancelářských), ze kterých bude benefitovat pouze developer pro své účely. Dá se pochopit, že někoho láká postavit si kancelář s výhledem Hradčany ze své kanceláře v 7. patře, ale musí být nepřijatelné, aby se tak stalo na úkor oprávněných zájmů místních obyvatel s negativním dopadem na kvalitu života a hodnotu jejich majetků.  

Tento výhled patří všem obyvatelům přímého okolí, všem, kteří přijíždí do Prahy z letiště, ne pouze jedné kanceláři s dobrou adresou...

 

Navíc pozemek se nachází v oblasti s již kritickou dopravou a studie vlivu na životní prostředí nezohledňuje  další souběžné velké stavby v blízkém okolí, proto se obáváme, že dopravní situace a vliv na životní prostředí pro residenty v okolí bude neúnosná.

 

Nově zvolená radnice Prahy 6 se zavázala voličům udržet rezidenční charakter této čtvrti. Pomozte jim tento slib naplnit protestem proti nadměrnosti této stavby. Co už se jednou povolí a postaví, nikdo nezbourá, teď máte šanci se vyjádřit proti a ovlivnit ráz této krásné lokality. Prosíme, pokud Vám není lhostejné, jak bude vypadat jedna z nejžádanějších rezidenčních čtvrtí v Praze, vyjádřete své negativní stanovisko připojením svého podpisu. 

 

Aktuality

05.03.2015 16:47

Děkujeme, že jste nás podpořili svým podpisem. Pokud Vás zajímá další vývoj, můžete si přečíst nebo poslechnout reportáž o Bořislavce Českého Rozhlasu na tomo odkazu:  www.rozhlas.cz/zpravy/regiony/_zprava/1460922

Textová část zde:

Jak bude vypadat centrum Bořislavka na Evropské v Dejvicích není jasné. Investor nabízí dvě řešení,  27. února  2015 v 14:56

O Bořislavka Centrum v Dejvicích se zajímala redaktorka Lída Křesťanová.

Projekt Bořislavka Centrum nad novou stanicí metra A vyvolává diskuse mezi místními obyvateli a také na radnici Prahy 6. Současný investor, firma KKCG Real Estate, pozemky koupil v roce 2012. Má dvě verze, jak by nová stavba mohla vypadat. Jestli čtyři několikapatrové budovy postaví, zatím není jasné.

O zastavění Bořislavky se poprvé začalo uvažovat už v roce 1991. Na jedné straně Evropské třídy stojí vily, na té druhé má být prosklený obchodně-administrativní komplex.  

Vystřídalo se tam několik majitelů a na poslední verzi projektu už vydalo bývalé vedení radnice Prahy 6 stavební povolení.  

Realizovat by se podle zástupkyně starosty a radní pro územní rozvoj Prahy 6 Evy Smutné z TOP 09 mohl okamžitě. „Schválený projekt svojí hmotou lépe zapadá do území a svojí umírněností respektuje charakter městské části,“ uvedla radní. 

Společnost KKCG Real Estate pozemky i se schváleným projektem koupila před třemi lety. Navrhla ale novou verzi stavby. Podle mluvčí společnosti Dany Dvořákové je lepší než ta původní. 

„Přinesli jsme řešení čtyř krystalů, což jsou přírodní prvky zapuštěné do krajiny - proti dvěma velkým monolitním blokům, což je to původní řešení,“ popisuje mluvčí. 

Podle radní Smutné sice nová verze nabízí více parkovacích míst a v okolí budovy plánuje travnatou plochu. Problémem ale zůstává podoba stavby, tzv. čtyři krystaly jsou moc vysoké.  

„V současné době stále jednáme o jejich změně v oblasti výšky a hmoty či o jejich otevření v horních částech pro veřejnost," dodává Smutná. 

Obyvatelé Prahy 6 bojují proti stavbě budov peticí 

Právě výška budov se nelíbí ani místním občanům, proto od konce loňského roku podepisují petici. Podpisů na ní podle jedné z organizátorů Jany Štumpové Konicarové přibývá. „Mělo by tam být okolo 1500 podpisů, částečně na elektronické petici, částečně na papírové verzi,“ říká. 

Organizátoři petice se tento týden znovu sešli se zastupiteli Prahy 6.  „Sami přislíbili, že budou s developerem jednat dál a pokusí se vyvolat jednání v rámci Prahy 6,“ dodává Jana Štumpová Konicarová.

Společnost KKCG Real Estate je se současnou verzí spokojena. Podle Dvořákové se dalším jednáním s radnicí nebrání. „Ve finále budou občané Prahy 6 z krystalů mnohem víc těžit. Věříme, že pozvedneme celou tuto část Prahy.“ 

To, jak bude nové centrum Bořislavka vypadat, zatím stále není jasné. Investor by ale chtěl začít stavět do konce letošního roku.

 

 

08.03.2015 11:54

Dobrý den všem, posílám tiskovou zprávu, která vznikla jako reakce na informativní brožuru, kterou developer KKCG distribuoval do schránek občanů v okolí plánované stavby a která obsahuje informace neslučující se s fakty. Vedle toho se developer snaží zdiskreditovat zástupce těch, kteří se snaží o zachování únosného bydlení v lokalitě a s předimenzovanou stavbou nemohou souhlasit.

Tisková zpráva

Občané proti plánované podobě Centra Bořislavka reagují na osobní útoky a dezinformace ze strany developera KKCG.

Praha – Občané protestující proti plánované podobě Obchodního centra Bořislavka se důrazně ohrazují proti informacím KKCG Real Estate a.s. a anonymního „realizačního týmu projektu Bořislavka“. Developerská společnost ve speciálně vydané brožuře obhajující investiční záměr OC Bořislavka uvádí, že aktivisté (za kterými stojí podpisy více než tisíc petentů) prezentují polopravdy a dezinformace. Rozhodně to odmítáme a cítíme potřebu uvést na pravou míru líbivé informace, které KKCG o centru uvádí a o kterých lze i s úspěchem pochybovat.

KKCG se ptá, čí zájmy hájíme.

Hájíme naše zájmy, zájmy lidí z okolí Bořislavky, kteří chtějí i nadále slušně bydlet.

Sleduje KKCG opravdu tak ušlechtile zájmy místních?

Nechceme dělat z Kladenské obchodní třídu podle ambiciózních představ developera. Od koho pochází přání mít z Kladenské ulice obchodní třídu? Ne od těch, kteří zde žijí.

Nemůžeme jen pasivně čekat, až bude postaveno. My, kteří v okolí Bořislavky žijeme, se chceme a musíme ze všech sil bránit proti realizaci současného návrhu, a to všemi právně přípustnými kroky. Nenecháme se zastrašit ani osobními nařčeními, ani překvapivými překážkami, jako např. podivným pochybením pošty při roznášce našich informačních letáků – ač byla distribuce přesně nasmlouvána a předem zaplacena, řada obyvatel právě v sousedství lokality letáky nedostala, nebo letáky skončily ve vzdálených ulicích, kam jsme roznos vůbec neobjednali. Jaká to náhoda.

Projekt KKCG není ohleduplnější oproti původnímu projektu, ale ve skutečnosti výrazně narostl!

• plocha nadzemní části narostla o 3 302 m2

• hrubá podlažní plocha celého centra se zvětšila o 4 464 m2

• podzemní část byla redukována o 2 828 m2 a nad zem se dostává o úctyhodných 7 292 m2 hrubé podlahové plochy více</span>

(Zdroj EIA 2006/7 a EIA 2014).

Opravdu nám Centrum výrazně sníží dopravní zátěž oproti projektu, na který má KKCG stavební povolení?

Developer ve prospěch administrativních ploch snižuje obchodní plochy o 4 183 m2 (Zdroj EIA 2006/7 a 2014) a může tak snížit i počet parkovacích stání. Ne o 200, jak sděluje informační brožura KKCG, ale o 87 míst (Zdroj EIA). I tak přispěje OC svému okolí 4 200 jízdami za den. 59 % příjezdů a odjezdů Centra Bořislavka povede přes čistě rezidentní lokality – ulice Na Pískách, U Dejvického Rybníčku, Kladenská, Zavadilova. Výrazné navýšení dopravy tak zaznamenají i místa, kde se nachází škola, školka a dětské hřiště. Chceme přeměnu Kladenské ulice na rušnou obchodní třídu na úkor klidu a bezpečnosti?

Posouzení Technické správy komunikací pro rok 2017 sice zohledňuje vliv tunelového komplexu Blanka, ale nebere v potaz souběh dalších investic, které na provoz kolem Evropské budou mít bezesporu vliv (v závorce uvedeny pojezdy za den, čerpáno z EIA): AFI Vokovice (962), Evropská 11 (780), Rezidence Vokovický dvůr (290), Golf Statenice (350). Dopravu zvýší i další – The Prague Outlet (8 000) a bytové projekty – právě budovaný soubor rodinných domů KKCG „TOP Rezidence“ na Jenerálce či plánovaný záměr výstavby bytů „Strnadovo zahradnictví“. Stavět se bude také na Vítězném náměstí.

Respektujeme vilovou zástavbu, tvrdí KKCG ve své brožuře.

Projekt administrativního centra nebere svým objemem a zcela odlišným výrazem ohled na charakter okolní zástavby. Nebere ohled ani na kvalitu bydlení v okolních nemovitostech. Výška Centra v nejvyšším bodě převyšuje například vily na Evropské o 14,5 m, domy na Kladenské ulici ve svém nejvyšším bodě převyšuje dokonce o 24,4 m. I tak se v materiálech developera objevuje pro úřady věta: Výška navrhovaného záměru nepřesahuje niveletu zástavby v okolí, a proto ji nelze považovat za závažnější zásah do krajinného rázu. Pravdou je, že okolní zástavbu významně převyšuje a převyšuje dokonce i samu o sobě vysokou budovu Uniqa v nejvyšších bodech o 4,9 metru. (Zdroj EIA 2014)

Kdo spolu s KKCG hraje férovou hru?

Hygienická stanice HMP jako orgán ochrany veřejného zdraví vydala k předloženému záměru Shopping and Office Centrum Bořislavka dne 2. 5. 2014 nesouhlasné vyjádření. O dva měsíce později, 1. 7. 2014, při použití jiného režimu schvalování stejný projekt povolila. Stejná stavba, stejné prostředí, stejné výchozí parametry. Pokud by se jednalo o novou stavbu a ne stavbu v režimu „změna stavby před jejím dokončením“, platilo by nesouhlasné stanovisko.

Ve stejné lokalitě památkáři bedlivě chránili vzhled okolních domů a připomínkovali zásahy do fasád, oken a střech s odůvodněním, že jde o ochranné pásmo pražské památkové rezervace, na kterou je výhled z Pražského hradu. Jak je možné, že stejné stanovisko neuplatňují při posuzování tohoto záměru, ač se jedná o stejnou lokalitu? Ještě v roce 2007 najdeme v závěru zjišťovací dokumentace EIA vyjádření odboru památkové péče Magistrátu: Doporučujeme vzhledem k historii vývoje zástavby v daném území a k jejímu měřítku redukci počtu nadzemních podlaží novostavby na maximálně 4.

Je taková změna názorů standardní?

Co tedy chceme?

Aby nová výstavba v lokalitě naše bydlení neničila. Chceme zachovat klidné bydlení a rezidenční charakter lokality. Přivítáme lokální obchody a služby v moderní budově nepřevyšující okolní zástavbu.

V co věříme?

Že naši radní budou pevně stát za obsahem koaliční smlouvy a budou bojovat za rezidenční ráz Prahy 6 a budou ctít zájmy nezanedbatelné části jejích obyvatel.

Děkujeme všem občanům, kteří svůj názor vyjádřili podpisem petice (proti realizaci Centra v plánované podobě). Ke dni 27. 2. 2015 ji podepsalo téměř 1 500 lidí. V našich aktivitách za zachování únosného bydlení vytrváme. Další informace najdete na portálu  http://praha6ztracitvar.cz.

Petici je možné dále podepisovat na http://e-petice.cz pod heslem „Bořislavka” nebo v tištěné podobě na těchto místech:

• Kavárna JEN TAK, Kladenská 67

• Trafika Bořislavka, Evropská 57

• Restaurace VYPÁLENÉ KOŤÁTKO, Mařákova 5

• Poliklinika Na Dlouhém Lánu, pediatr MUDr. Rada, ordinace v přízemí

Za petiční výbor:

Jana Štumpová Konicarová – janask@me.com, 602 608 125

Dita Pištecký Dvořáčková – ditta777@gmail.com, 603 166 614

Jana Šterbová, SVJ Liberijská – svjliberijska@seznam.cz, 792 211 493

Jana Ludvíková, SVJ Kladenská 41 – jludvikova@seznam.cz, 732 339 883

Boris Kubovčiak – b.kubovciak@email.cz, 602 265 705

 


 

23.04.2015 16:23

Dnes byl odeslán starostovi a radním Městské části Praha 6 otevřený dopis, který si můžete přečíst zde:

Vážený pane starosto, vážení radní, vážení zastupitelé,

obracíme se na Vás v souvislosti s plánovanou výstavbou Shopping and Office Centrum Bořislavka, o které jsme společně při více příležitostech mluvili. V současné době můžeme říci, že názor o nevhodnosti plánované stavby už rozhodně nesdílíme sami – náš názor vyjádřený v petici má podporu téměř 1 500 občanů, zejména rezidentů Prahy 6 a podpisy stále přibývají.

Tento otevřený dopis formulujeme v návaznosti na občanské interpelace a následné schůzky s radními Petrou Kolínskou, Evou Smutnou, Martinem Poláchem a Antonínem Nechvátalem.

Po získání více informací o plánovaném projektu obchodního centra (spíše by se ovšem hodilo označení administrativního) jsme přesvědčeni, že by došlo k výraznému narušení dané lokality.

Stavba by byla v rozporu s okolím a svou až agresivní výškou by výrazně poškodila ráz stávající zástavby, která se nachází v Ochranném pásmu Památkové rezervace hl. města Prahy. Navíc se obáváme až neúnosného zhoršení životního prostředí. Vy, politici Městské části Prahy 6, máte pravomoci a nástroje, a jste tak jediní, kdo ještě může situaci zachránit a dát tím jasně najevo, že za občany Prahy 6 opravdu stojíte.

Konkrétně Vás žádáme o:

1. Nepovolení stavby v podobě dle aktuálního návrhu KKCG. Zejména pak o trvání na dodržení výškové nivelety okolní zástavby.

Dle aktuální dokumentace projekt KKCG do výšky významně narostl a převyšuje v nejvyšších bodech budovu, na kterou je vydané platné stavební povolení, a která je už sama o sobě pro dané území naddimenzovaná, o 8,6 metrů. Dále převyšuje budovu UNIQA o 6,1 metrů, domy na Kladenské ulici o 25,6 metrů a vily na Evropské řádově o 15 metrů. Srovnání v nadmořských výškách viz příloha. I tak developer bezostyšně veřejně hlásí, že budova nepřevyšuje niveletu okolní zástavby.

2. Nepovolení nárůstu nadzemních objemů oproti předešlým projektům. V novém projektu KKCG je nárůst zastavěné plochy nadzemní části o 3 302 m2, hrubá podlažní plocha celého centra se zvětšila o 4 464 m2, podzemní část byla redukována o 2 828 m2 a nad zem se dostává o úctyhodných 7 292 m2 hrubé podlažní plochy více. (Zdroj: EIA 2006/7 a EIA 2014)

3. Posuzování stavby developera KKCG jako stavby nové, a ne jako pokračování v režimu změny stavby před dokončením. Jedná se o zcela odlišný projekt, než na který bylo vydáno stavební povolení. Navíc se v návrhu KKCG změnil i podíl jednotlivých funkcí využití.

Funkční využití území je SV I, tedy území sloužící pro umístění polyfunkčních staveb nebo kombinaci monofunkčních staveb - žádná z funkcí nesmí přesáhnout 60 % celkové kapacity území vymezeného danou funkcí. Projekt developera KKCG podmínku míry využití nesplňuje. Developer překlopil funkce z obchodně-kancelářské s velkým parkovištěm pro veřejnost na kancelářskou s malým centrem služeb, čili úbytek veřejné funkce na úkor obchodní.

Původní územní rozhodnutí bylo vydáno v březnu 1993 a stavební povolení na I. etapu výstavby v květnu 1994. Od té doby, za více než dvacet let, celou lokalitu významně ovlivnil rozvoj širokého okolí, a to po stránce dopravy a životního prostředí.

Důkazem je stanovisko Hygienické stanice HMP, která jako orgán ochrany veřejného zdraví vydala k předloženému záměru Shopping and Office Centrum Bořislavka dne 2. 5. 2014 nesouhlasné vyjádření. O dva měsíce později, dne 1. 7. 2014, při použití jiného režimu schvalování stejný projekt povolila. Stejná stavba, stejné prostředí, stejné výchozí parametry. Pokud by se jednalo o novou stavbu, a ne stavbu v režimu „změna stavby před jejím dokončením“, platilo by nesouhlasné stanovisko, což je uvedeno i ve stanovisku změnu povolujícím. Nemáme důvěru v to, že plánovaný projekt udrží životní prostředí ve snesitelné míře, která není zdraví škodlivá pro rezidenční oblast.

4. Požadování kompletního Vyhodnocení vlivů na životní prostředí (tzv. velká EIA) vzhledem 

Projekt nikdy neprošel velkou EIA, a to ani při první žádosti o vydání územního rozhodnutí z roku 1993. Třikrát realizované zkrácené řízení (tzv. malá EIA) dostatečně neprokazuje, že stavba nebude mít negativní dopad na životní prostředí a na zdraví obyvatel okolí Bořislavky.

5. Použití stejného metru nekompromisních nároků na zachování hodnot lokality Ochranného pásma Památkové rezervace hl. města Prahy na velké investory jako na drobné stavebníky Prahy 6. Ve stejné lokalitě památkáři bedlivě chránili vzhled okolních domů a připomínkovali zásahy do fasád, oken a střech s odůvodněním, že jde o Ochranné pásmo Památkové rezervace hl. města Prahy, na které je výhled z Pražského hradu. Doufáme, že se stejnou pečlivostí bude vzhled této lokality stavební úřad střežit i v tomto případě.

6. Přezkoumání zajištění ochrany majetkových práv občanů nezávislými posudky s cenovou studií dokládajícími, že díky projednávané stavbě nedojde k porušení základních práv a svobod (zejména práva na ochranu majetku). Doložit, že transformací vyhlášené pražské rezidenční lokality mezi Hanspaulkou a Ořechovkou na administrativní centrum a s tím spojeným silným nárůstem dopravy nedojde k poklesu cen okolních nemovitostí v majetku občanů bydlících v této lokalitě desítky let. Vlastnické právo všech vlastníků má podle Listiny práv a svobod garantovanou stejnou právní ochranu, a tedy se na Vás obracíme se žádostí o ochranu našich práv, a nikoliv jen upřednostňování zájmů investora.

7. Apelujeme na dodržení programových priorit koaliční smlouvy pro období 2014-2018, konkrétně naplňování odstavce „Územní rozvoj“ a zachování rezidenčního rázu Prahy 6. Apelujeme také na posouzení Vašeho rozhodnutí i z pohledu budoucích generací.

Děkujeme.

S pozdravem

Jana Štumpová Konicarová

Ditta Pištecký Dvořáčková

Jana Šterbová, SVJ Liberijská 

Jana Ludvíková, SVJ Kladenská 41

Boris Kubovčiak 

Příloha: www.e-petice.cz/data/SOC_Borislavka_porovnani_nadmorskych_vysek_Bpv.pdf

http://praha6ztracitvar.cz

 

10.06.2015 22:19

​Náměstek primátorky PhDr Matěj Stropnický se dnes na obhlídce městké části Praha 6 přímo na Bořislavce vyjádřil:

http://www.metro.cz/namestek-primatorky-stropnicky-projekt-borislavka-je-kvalitni-ale-predimenzovany-gza-/co-se-deje.aspx?c=A150610_170118_co-se-deje_jsk 
 

 

16.06.2015 23:04

Dobrý den všem, dnes bylo vyvěšeno na Úřední desce Oznámení o Zahájení územního řízení a pozvání k veřejnému projednání, které je vypsáno na 22.7. 2015 v 9hod na Úřadu MČ P6, VI.patro. Na tomto projednání je možné vznést nebo předat Vaše připomínky.

Odkaz zde: www.praha6.cz/tabule/oznameni-o-zahajeni-rizeni-jednani-borislavka-centrum-praha-6-dejvice-vokovice-evrops-2015-06-16.html

 

08.07.2015 23:29

Dobrý den všem, dnes Rada MČ hlasovala na svém jednání o podobě odpovědi petice, zajímavé je, že Rada má povinnost dle jednacího řádu zveřejnit projednávané body v programu zasedání předem, bod o hlasování o Bořislavce na programu nebyl, tajně se objevil na "na poslední chvíli", přitom starosta avízoval projednávání a vyrovnání se s požadavky občanů již ve svém dopise v reakci na předání petice 18.6., což rozhodně není na poslední chvíli... Zajímavé je také, že dosud neexistuje zápis z jednání Komise pro Územní rozvoj, která odhlasovala výhrady proti projektu v dané podobě a proběhla 23.6. a rovněž má lhůtu na vytvoření zápisu stanovenou na 1 týden. K našemu překvapení dnes MČ zveřejnila určité části veřejného výzkumu  (zadavatel neznámý) zjišťujícímu názory na občanskou vybavenost v lokalitě Bořislavky. Údajně oslovili 950 respondentů koncem června na ulicích v okolí a také v Nebušicích, Horoměřicích, Patočkově ulici a dalších relevantních oblastech Prahy a okolí.Z toho jen 635 o plánovaném projektu slyšelo. Domnívám se, že kromě velmi zavádějících otázek jako jestli by si lidé přáli kino a jiné služby, jaká pozitiva (promted otázka tzn museli si vybrat aspoň nějaká....) tam byla velmi zkreslující vizualizace starého projektu a nového, ve zcela jiném měřítku ( samozřejme nový projekt je představen v měřítku zcela neporovnatelném, aby vypadal výrazně menší než je realita a než je předešlý projekt ) Nikdo už ale respondentům nevysvětlil, že nehodnotí dům plný obchodů a služeb, ale ze 70% kancelářské budovy...Prosím pokud jste byl někdo dotazován nebo aspoň viděl někoho provádět tuto výzkumnou činnost napište nám email na jrstumpa@seznam.cz - stačí krátce kdy a kde jste byli dotazováni. Děkujeme

 

17.08.2015 14:52

www.e-petice.cz/data/odpoved_na_petici.pdf

V daném odkazu se dozvíte odpověď radní ing arch Smutné na petici. Následně na Veřejném projednání dne 22.7., kterého se nezúčastnil nikdo z radních, se kterými byla Bořislavka opakovaně projednávána, ani pan starosta, bylo předloženo zástupcem MČ souhlasné stanovisko.

 

 

 

11.05.2016 18:01

Po delší době se ozýváme pro představu, jak to s plánovanou výstavbou vypadá. Možná mnozí z vás zaregistrovali, že 30 min před Veřejným projednáním v červenci loňského roku se sešla Rada MČ Prahy 6 a narychlo vydala kladné stanovisko ke stavbě, následovalo Veřejné projednání, hodno Kafkova románu - kde investor představil projekt v řádu 2 -3 vět bez jediné dokumentace, modelu nebo vizualizace, na otázky zúčastněných byl zastaven šéfem stavebního úřadu, panem Malotínem, který si zahrál roli obhájce u soudu a zastavil investora s tím, "že přece nemusí na otázky odpovídat", jen pro dokreslení celé tragikomedie podatelna MČ dala všem,kteří podali své připomínky datum budoucí - o jeden den posunuté dopředu ve snaze eliminovat podané připomínky účastníků. Námitky účastníků mimo jiné obsahovaly námitky na podujatost, kterou se zabýval nadřízený orgán a neuznal je. Začátkem dubna bylo vydáno Stavebním úřadem Rozhodnutí o změně územního rozhodnutí ve prospěch stavby. V současnosti probíhá odvolání proti tomuto rozhodnutí. Pro další zprávy sledujte Facebook https://www.facebook.com/Kauza-Bořislavka-489096181272548/, kde zveřejňujeme i fotky 3D modelu, který se nám podařilo zajistit pro reálnou představu nadměrnosti této stavby.

 

Komu bude petice předána: Městské části Praha 6, Magistrát Praha

Podpis pod petici je nutné potvrdit v následně doručeném mailu.

Sdílejte s přáteli a známými

Vzkazy | 170

20. 01. 2015 | Ing. Albert Kožušník | Praha 6
No mne se to nezdá, kouknul jsem se na web www.borislavka.cz a tam maji vizualizaci zespoda nahoru a baraky nad krizovatkou jsou vysoke. Třeba Uniqua je vyšší a o těch panelácích ani nemluvím. Trošku mne zaráží fakt, že otázka je úplně blbě. ONI UŽ MAJÍ STAVEBNÍ POVOLENÍ!!! ale na jinej barák, takže neni otázka jestli chceme tohle nebo nic, ale jestli je tohle horší než ten původní projekt. Což si myslím, že ne. Původní projekt je totiž velký obchoďák. No nevim, celý si myslím, že to smrdí .. tahle E-PETICE.
+12 | -10
doporučit +
03. 02. 2015 | Karel Trčka | Praha
Vzhledem k tomu, že na obrázku nevidíme širší okolí, je čára dost zavádějící. Navíc se snaží tvářit jako porovnání výšky objektů, které sami jsou v perspektivě. V jaké je výšce?
+11 | -9
doporučit +
21. 01. 2015 | František Špaček | Praha 6
Developeři se v Praze chovají jako sloni v míšenském porcelánu. Rozhodně s takto obrovskou stavbou na Bořislavce nesouhlasím.
+11 | -10
doporučit +
17. 01. 2015 | Johan Marek | Praha 6
Je dobře, že se někdo snaží s tím, co se děje v nejkrásnější části Prahy něco udělat a bojovat proti novostavbám, které nikdo nechce.
+11 | -8
doporučit +
17. 01. 2015 | Terezie Jelínková | Praha 6
Rozhodně nesouhlasím s výstavbou. Děkuju, že to děláte.
+11 | -8
doporučit +
04. 02. 2015 | Růžena Nováková | Praha 6
Podle mne byl původní projekt nesrovnatelně horší. Tento projekt se mi líbí, je odlehčený a dle mých informací v budovách mají být přesně ty služby pro všechny, které tady u Bořislavky už léta chybí, jak sami píšete v příspěvku. Roky tam je nevzhledný pozemek bez rozumného využití, tak je fajn, že už se něco bude dít. Jinak myslím, že nikdy nešlo očekávat, že se stavební parcela nezastaví. Taky tam můžou být nevzhledné paneláky jako o kousek výš na Červeném vrchu. Jestli spíš tohle není humbuk pár obyvatel domů na Evropské, kterým vadí, že přijdou o hezký výhled? :-(
+10 | -10
doporučit +
24. 01. 2015 | Ing. arch. Olga Mendel | Praha 6
Zasadne nesouhlasim s obludnou stavbou, ktera rusi okolni zastavbu pouze za ucelem financniho zisku investorovi, bez naplne, ktera by pomohla teto lokalite. Nabubrelost a naddimenzovanost tohoto projektu bije do oci.
+10 | -12
doporučit +
22. 01. 2015 | Ditta Dvořáčková | Praha 6
To co, zmiňuje pan inženýr Kožušník je právě problém zkreslující perspektivy. Navrhované centrum je ve skutečnosti o 3 patra vyšší, než UNIQA. Také o 3 patra vyšší, než je budova, na kterou je vydané stavební povolení. Paneláky Červeného vrchu nejsou měřítkem, mezi těmi centrum stát nemá. Jeho umístění je mezi Ořechovku a Hanspaulku a převýšení okolní zástavby je více než dvojnásobné. Minulý projekt nebyl jen obchoďák, ale také kancelářské prostory. Pokud už musí v rezidenční čtvrti stát administrativní centrum, tak ať je co nejmenší.
+10 | -14
doporučit +
24. 02. 2015 | Albert Kozusnik | Praha 6
Zjistil jsem ze vznikl nový web www.borislavka-projekt.cz popisující rozdíl mezi projektem se stavebnim povolenim a zahajenou stavbou a projektem s upravou, kterou prosazuji. Myslím, že argumenty jsou jasné. Je duležite pochopit, že tady neni už diskuze o tom jestli tam neco bude stat nebo ne, ale jestli tam bude ten barak s povolenim z roku 2008 nebo ta uprava. No muj nazor je jasny, ja chci ten nový dům. Je vzdušnější, méně parkovacích míst, o víkendu bez provozu (je to kancelářská budova), žádný obchodák. Přeji pěkný den. Taky jsem to dostal do schránky, je to fakt rozumně popsané.
+9 | -7
doporučit +
23. 02. 2015 | Libor Tomek | Prah
Je fajn, kdyby už se konečně něco s tou plochou udělalo. Dnes je úplně k ničemu a podle mě se tam ta odmítaná varianta hodí mnohem víc než ty předchozí.
+9 | -7
doporučit +

Podepsat tuto petici

Podpis je nutné potvrdit v doručeném mailu

Podpis je nutné potvrdit v doručeném mailu

Další zajímavé petice

Podpisy | 1174 (+56 nepotvrzených)

Podpisový arch v PDF
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jana Vlachová | Hlavní město Praha
 • Stanislav Jurčo | Praha
 • Jakub Richter | Nebušice
 • Mariana Pokorná | Praha 6
 • Anežka Komárková | Praha 10
 • Jaroslav Ociepka | Lovečkovice
 • Martin Souček | Praha 2
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Michal Chovanec | Praha
 • Tomáš Stařecký | Praha 6
 • Petr Čapek | Praha
 • Jan Šebestián | Praha
 • Jakub Václavovič | Plzeň
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jan Fajkoš | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Michal Koudela | Praha
 • oldrich morys | frýdek-místek
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Dagmar Dreslerová | Praha 6
 • Martin Vydra | Praha
 • Alena Dvořáková | Roztoky
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Milada Gabrielová | Praha 1
 • Bohumil Petrlík | Praha 6
 • Kateřina Kotilová | Praha
 • Vojtěch Závada Závada | Praha 6
 • Petra Weissová | Praha 6
 • Michal Chylík | Praha 6
 • VĚRA PELUHOVÁ | Praha 6
 • Růžena Říhová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jan Mareš | PRAHA 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Patrik Stanko | Praha
 • Petra Hojovcová | Praha
 • Jaroslav Müller | Praha 6
 • Miroslav Chabiča | Lité
 • kamila gembická | praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Soňa Hyská | Praha 6
 • Tomáš Lubovský | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jan Bystřický | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Karel Schmied | Hradec Králové
 • Martin Hložek | Varnsdorf
 • Jan Kalač | Praha 4
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Alena Pavézková | Brno
 • Vladimír Bošek | Praha 6
 • Zuzana Bošková | Praha 6
 • Milan Vašíček | Praha
 • Zdeňka Tomášová | Klecany
 • Radka Krejčová | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jiří Skála | Uherský Brod
 • Zuzana Simkova | Praha 6
 • Lenka Horváthová | Praha 10
 • Lukáš Kumsta | Mirošovice u Prahy
 • Jana Šamánková | Praha
 • Lucie Karásková | Praha 5
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jana Knížková | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Milada Kadlecová | Praha 6
 • Vladimír Chaloupek | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Kateřina Štědrá | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Naděžda Marková | Praha 6
 • Monika Janíková | Praha
 • Magdaléna Klárová | Praha 6
 • PhDr. Martin Herzán | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Eva Albrechtová | Praha
 • Alice Zentrichová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jakub Záruba | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jindra Reichmannová | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Tomáš Vynikal | Praha
 • Pavel Strecker | Praha 6
 • Irena Streckerová | Praha 6
 • Milena Šumanová | Praha 6
 • Adéla Stašová | Praha 6
 • Tomáš Gröschl | Praha 6
 • Alena Gröschlová | Praha 6
 • Petr Bachtjan | Praha
 • Zuzana Procházková | Praha 6
 • Alena Matoušková | Praha 5
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Petr Tomaides | Praha
 • Jiří Bureš | Praha 6
 • Margareta Gasidlová | Praha
 • Pavel Starka | Praha
 • Michaela Šimková | Praha 6
 • Radim Šimko | Praha 6
 • Pavel Hrdlička | Praha 6
 • Helena Brychová | Praha 6
 • Vojtěch Filo | Praha 6
 • Hana Filová | Praha 6
 • Kornilij Matola | Praha 6
 • Tereza Vlachová | Praha
 • andrea trebaticka | praha
 • Jakub Svačina | Praha 6
 • Jan Svačina | Praha 6 - Bubeneč
 • Martin Hlaváč | Praha
 • Marti Lhoták | Praha
 • Jan Lintymer | Praha
 • Barbora Minksová | Praha 6
 • Matyáš Navrátil | Praha 6
 • Petr Navrátil sen. | Praha 6
 • Vendula Navrátilova | Praha 6
 • Ing. Petr Navrátil | Praha 6
 • Tereza Kozlová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Vladislava Jirušová | Praha 6
 • Romana Pulcova | Praha 6
 • Hana Lukášová | Roztoky
 • Anna Strenková | Praha 5
 • Veronika Krejčová | Praha 6
 • Jaroslav Lorman | Praha 6
 • Bohuslava Lormanová | Praha 6
 • Jana Hurtová | Praha 2
 • Petr Červený | Praha 6
 • Eva Hoffmannová | Praha 6
 • Barbora Olexová | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • milena novakova | hermanuv mestec
 • Zuzana Olexová | Praha 6
 • Magdalena Bendová | Praha 6
 • Olga Valentová | Praha 6
 • Ivana Paleckova | Cernosice
 • Marcela Štefaňáková, Ing. | Tursko
 • Stepan Bíca | Praha
 • Ingrid Ledererová | Praha 6
 • Petra Pavlačíková | Praha 6
 • Jan Pech | Praha 6
 • Miloslav Málek | Praha
 • Zuzana Kodytková | Praha 6
 • Eliska Nechutová | Praha 6
 • Dana Švestková | Praha
 • Ondrej Lorenc | Praha 6
 • Darina Šedovičová | Praha 6
 • Martina Buňátová | Praha
 • Olga Maráková | Praha 6
 • Věra Labuťová | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • ivo prokel | Praha 6
 • ivana prokelová | Praha 6
 • Libuše Brodská | Praha 3
 • Lucie Ištoková | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Dagmar Audesová | Praha 6
 • Tomáš Hlinský | Praha 6
 • Jaroslav Svátek | Praha 6
 • Pavel Hrib Ing. | Praga 6
 • Kateřina Vychytová | Praha 6
 • Eduard Novák | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Petr Šebesta | Praha 6
 • Lukáš Adamec | Praha 6
 • Eva Hronová | Praha 5
 • Tereza Pelikánová | Praha 6
 • Filip Dobrovolný | Praha 6
 • Luděk Žilka | Praha 10
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Miroslav Vosecký | Praha 6
 • Ivana Albrechtová | Praha 6
 • Eliška Borovková | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jan Soukup | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jana Válová | Praha
 • Michaela Koliandrová | Praha 1
 • jana VLKOVA | PRAHA 6
 • Jaroslav Vojtěch | Říčany
 • Jaroslava Anýžová | Slatiny u Jičína
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Ing Vladimir Konicar | Brno
 • Martin Šerák | Brandysek
 • Ondrej Bouda | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Pavel Richter | Praha 6
 • jana novotná | strakonice
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Aleš Hyský | Praha 6
 • Jana Pechová | Praha 6
 • Karel Petschke | Praha
 • Michal Petschke | Praha
 • Šárka Kopičková | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Božena Hlinská | Praha 6
 • Pavla Slabá | Praha 6
 • Vladimír Slabý | Praha 6
 • Václav Římal | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Miroslav Rod | Praha 6
 • Jan Petříček | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jaroslava Zapletalova | Praha 6
 • Vladimír Novák | Praha 6
 • Martin Hynek | Praha 6
 • Dagmar Valentová | Praha 6
 • Ivana Bochnickova | Praha 6
 • Kamil Abuklam | Praha 6 - Vokovice
 • Marko Janicki | Praha 7
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Olga Pohl | Praha 6
 • Kateřina Římalová | Praha 6
 • Kateřina Vránková | Praha 7
 • Šárka Hanzlíková | Praha 7
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Ludmila Odarčenková | Praha
 • Olga Stepankova Stepankova | Praha 7
 • Marie Plíčková | Praha
 • Pavlína Žipková | Praha
 • ivana havlikova | praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Lucie Slivková | Praha6
 • Eliška Hercová Slivková | Praha 6
 • Monika Hanusová | Praha 6
 • Zuzana Stasova | Praha 6
 • Lukáš Borovka | České Budějovice
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Vojtěch Svatý | Praha 4
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jessie Hronešová | Praha 6
 • Marie Kadlecová | Praha 6
 • Miroslav Bambušek | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Simona Loubová | Praha 6
 • Luděk Trávníček | Praha 6
 • Jana Táborová | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Marie Mydlářová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Miloslava Hálová | Praha 6
 • Kamila Hálová | Praha 6
 • Jaroslav Hála | Praha 6
 • Tereza Jeřábková | Praha
 • Lucie Roupcová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Tereza Plhalová | Praha 6
 • Hana Dostálová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Květoslava Skálová | Praha 6 Vokovice
 • Ivan Skála | Praha Vokovice
 • Lenka Hellebrandová | Praha 6
 • Anna Lupienska | Vrané nad Vltavou
 • Vlasta Křížová Gallerova | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Robert Hájek | Praha 6
 • Alexandra Pflimpflová | Praha 6
 • Martin Hozák | praha 6
 • Jan Kohout | Prague
 • Jiří Schauer | Praha 6
 • Roman Laube | Praha 6
 • Adam Morkus | Praha
 • Marketa Halova | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • František Plášek | Praha 4
 • Matěj Čermák | Praha 10
 • Martin Lacina | Praha 6
 • Marie Šrámková | Praha 6
 • Honza Holan | Praha
 • Martin Janda | Praha 4
 • Miroslav Emr | Brandýs nad Labem - St. Boleslav
 • Ivan Schaffer | Praha 6
 • Magdalena Skibarová | Praha 6-Vokovice
 • Marek Žniva | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Simona Kheilová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Marcela Jandová | Praha
 • Marcela Jandová | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Růžena Kodlová | Praha 6
 • Oldřich Janda | Praha
 • Jana Kopecká | Praha6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Patrik Bém | Praha 6
 • Marie Škorvánková | Praha 6
 • Martin Vyštejn | Praha
 • linda dudkova | praha 5
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Libuše Svobodová | Kladno
 • Bořivoj Schneider | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Lucie Jarešová | Praha
 • Lenka Myšková | Praha 6
 • Jiří Formánek | Praha
 • Robert Martinka | Praha 6
 • Karolina Konicarova | Praha
 • Miluše T | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Zuzana Svobodová | Praha 6
 • vanda vicherková | praha 6
 • Pavel Svoboda | Praha 6
 • otakar Jíra | Praha
 • Barbora Svobodová | Praha 6
 • David Svoboda | Praha 6
 • Eva Svobodová | Praha 6
 • Andrea Vyskočilová | Praha 6
 • Tomáš Vlček | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jana Susterova | praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Šárka Stanieczková | Praha
 • Bc. Radka Vávrová | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Marek Šimice | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Petr probst | Praha 6
 • Jiří Klíma | Praha 6 Dejvice
 • Ladislav Tříška | Praha 6
 • Romana Tříšková | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • MUDr Daniela Hollis | Praha 6
 • Yveta Grunduová | Praha 6
 • Eva Neradova | Praha
 • Lucie Beránková | Praha 6
 • Daniela Petříčková | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Michaela Frkalová | Praha 6
 • Jiří Jirásko | Praha
 • Ondřej Sládek | Praha 6
 • sona vencova | praha 8
 • Veronika Lázňovská | Kutná Hora
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Václav Janda | Praha 6
 • josef strnad | praha 6
 • Alena Veselá | Praha 6
 • Jana Neuvirtová | Praha 6
 • Petra Šifnerová | Praha 6
 • Martin Mikeš | Praha 6
 • Milan Tichý | Praha 6
 • Barbora Pankova | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Karel Kuderna | Praha 6
 • Petr Kamlach | Praha 6 - Dejvice
 • Hana Bicanová | Praha 10
 • MONIKA PFEIFFEROVA | PRAHA 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Kateřina Kubovčiaková | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Veronika Simunkova | Praha 6
 • Stanislav Simunek | Praha 6
 • Irena Břízová | Praha 6
 • Boris Kubovčiak | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Filip Sláma | Praha
 • lenka vozkova | roztoky
 • Astrid Trtilová | Praha6
 • Jakub Nevrkla | Liberec
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Pavel Pech | Hrádek u Rokycan
 • Zdena Severová | Praha
 • Miloš Chmelík | Praha-Řeporyje
 • tomáš evan | praha 6
 • Martin Sedláček | Praha 6, Vokovice
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Olga Fischerová | Praha 7
 • Stanislav Wszolek | Praha 6
 • Jitka Evanova | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Martina Janderová | Praha 6
 • helena rozvodová | praha
 • Hana Wszolková | Praha 6
 • Milan Kohout | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Gabriela Štěchová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Václav Havránek | Praha 6
 • Karel Umlauf | Praha 6
 • Věra Hladíková | Ústí nad Labem
 • Štěpánka Babušková | Liberec
 • Zuzana Moravcova | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Markéta Weiserová | Lázně Kynžvart
 • Jitka Šenová | Únětice
 • Jitka Hodovská | Mariánské Lázně
 • Roman Kortan | Dolní Žandov
 • Jiří Andrs | Praha
 • Otakar Zenkl | Drmoul
 • Jana Klusáková | Velká Hleďsebe
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Hana Breuerová | Liberec
 • Eva Příhodová | Praha 6
 • Marek Babuška | Liberec
 • Petr Polák | Praha 6
 • Marie Maryšková | Praha 5
 • Josef Jelínek | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Anna Matoušková | Praha 6
 • Anezka Gregorova | Praha 6
 • Věra Olivová | Praha 6
 • Eva Velková | Praha 5
 • Pavel Švarný | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Petr Seghman | Slaný
 • Dagmar Mroziewicz | Praha 4
 • Jaroslav Střeštík | Praha
 • Zdeněk Polách | Praha
 • Marta Dvořáková | Praha 6
 • Ing. arch. Olga Mendel | Praha 6
 • Pavla Burgos Tejrovská | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Petra Součková | Praha
 • Bohumil Macháček | Praha 6
 • iveta šugárková | praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Vít Dejdar | Sýkořice
 • Alena Růžičková | Praha
 • Anežka Rösslerová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Darina Bolfová | Praha 5
 • Marie Dlouhá | Praha 6
 • Šárka Bahnsonová | Holubice
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jan Belada | Praha 6
 • Michal Kratochvíl | Lubná
 • Maria Gabrielová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Václav Svoboda | Praha 6
 • Marie Lebedová | Praha
 • Tomáš Slavata | Praha 6
 • Petr Kučera | Praha 6
 • Zbyněk Brychta | Praha 6
 • Tomáš Pavlík | Praha6
 • Vojtěch Skála | Praha 6
 • Vlastimil Habrcetl | Ruda
 • Gabriela Skálová | Praha
 • Dagmar Hodková | Praha 6
 • Dagmar Nárožníková | Praha 6
 • Miluše Houdková | Praha 6
 • Šárka Šámalová | Praha 6
 • Pavel Ševčík | Praha
 • Pavel Ševčík | Praha 6
 • Karel Zloch | Praha 6
 • Blanka Ševčíkova | Praha
 • Ondřej Frunc | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jaroslav Jonák | Kladno
 • Lenka Valášková | Praha 6
 • petra prajsová | praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Hana Růžičková | Praha 6
 • Jiří Toman | Praha 6
 • Jan Slavětínský | Praha
 • Tereza Kacířová | Praha 6
 • Libor Procházka | Praha 6
 • Jakub Jelínek | Kladno
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Barbora Maturová | Praha
 • Adéla Sovová | Kladno
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Irena Deylova | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Zuzana Hanzlíkova | Praha 6
 • Hana Musilová | Praha 4
 • Lukáš Krček | Praha 6
 • Johana Fibichová | Písek
 • Milena Petrasová | Praha
 • Marie Graciasová | Praha 10 - Vršovice
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Stanislav Gracias | Praha 11 - Chodov
 • Marta Mikanová | Praha
 • Jan Tuček | Praha 6
 • Nina Petrasová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Kateřina Šimicová | Praha 6
 • Věra Mikysková | Praha 6
 • Petr Košek | Praha
 • Adéla Šeflová | Praha 6
 • Karolína Rossí | Praha
 • Jakub Žák | Praha 6
 • Filip Orel | Praha 6
 • Petra Drahoňovská | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Kristýna Slomková | Praha 1
 • Adéla Arnoštová | Praha 4
 • Eva Kvasničková | Rakovník
 • Petra Klapka | Praha 10
 • Tereza Šoltésová | Praha
 • Věra Štěpánová | Praha 16
 • Eva Synkova | Praha 6
 • Jitka Dudová | Rakovník
 • Arnošt Sládek | Praha 6, Dejvice
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Milana Bartošová | Praha 7
 • Šárka Navrátilová | Praha 6
 • Zuzana Thérová | Praha 6
 • Semi Ennafaa | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jakub Novák | Praha 1
 • Eva Wichsová | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Petra Narwa | Praha 6
 • Svatava Pekárková | Praha 6
 • Jakub Hemala | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Vladimír Petkevič | Praha
 • Kateřina Janková | Praha 6
 • Filip Lexa | Praha
 • zuzana svatošová | praha 6
 • Robert Hölzel | Praha 6
 • Dagmar Attwood | Praha 5
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Lucie Valerová | Slaný
 • Barbora Sedláčková | Horoměřice
 • jiří hajdyla | Praha
 • Jitka Enochová | Praha 6
 • Jiří Pivrnec | Praha
 • Tereza Kerle | Praha 8
 • Lukáš Janota | Praha
 • Alice Tichá | Praha
 • Ivana Ebelová | Praha 6
 • Anežka Chvalová | Praha
 • Anna Fauknerová | Praha 6
 • Martin Svoboda | Náchod
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Ondřej Dubský | Praha
 • Jan Faukner | Praha 6
 • tomas ruzicka | Praha 6
 • Tereza Havlíková | Praha 6
 • Anna Pragrova | Praha 6
 • Barbora Špačková | Praha 6
 • Tomáš Jelínek | Roztoky
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Josef Jelínek | Praha 6
 • Bedřich Paulus | Giessen
 • Kateřina Pavloková | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Richard Hunt Hunt | Praha 160 00
 • Alena Vlachová | Praha 6
 • Eva Stehlíková | Praha 6
 • Sylva Sequensová | Praha 6
 • Stanislav Baláž | Praha
 • Pavla Baxová | Praha
 • Iva Gabrielová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Terezie Orlová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Soňa Thomová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Eva Jelínková Jelínková | Praha 6
 • Dana Synková | Praha 6
 • Jana Doubková | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Ondřej Bárta | Praha 6
 • František Špaček | Praha 6
 • Jiří Růžička | Praha 6
 • Lenka Drážďanská | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Markéta Grünerová | Brandýsek
 • Daniela Sladkova | Praha 6
 • tereza tausingerová | praha
 • Jiří Ludvík | Praha 6
 • Martina Malinová | Praha 6
 • zuzana drazdanska | praha
 • Tereza Benesova | Praha 7
 • Kateřina Zajíčková | Praha 6
 • Markéta Brabcová | Praha
 • Linda Astrová | Praha
 • Kateřina Jiroušková | Praha
 • Kristýna Bartošová | Praha
 • Jakub Svoboda | Praha 6
 • Richard Janák | Praha 6
 • Kristýna Hošková | Praha - západ
 • Petr Fiala | Praha
 • Anna Štanclová | Praha
 • Nora Kořánová | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jana Jebavá | Praha
 • Kateřina Hovorková | Praha
 • Jana Davidová | Praha 6
 • Lenka Kanalošová | Hostivice
 • Adam Pešta | Praha 6
 • Hana Fischerová | Praha
 • Marek malis | praha
 • tereza zemankova | praha 6
 • Petra Weberová | Praha 6
 • Marie Kalousová | Praha
 • Alžběta Semrádová | Praha
 • Klára Soukupová | Praha
 • Václav Urbanec | Praha 6
 • Markéta Jakešová | Praha 6
 • Petr Brožek | Praha 6
 • Jakub Semecký | Praha
 • Jana Urbánková | Praha 6
 • Petr Tichý | Praha 6
 • Mikuláš Pešta | Rožmitál
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Irena Fenclová | Praha 6
 • Zuzana Kosáková | Praha
 • Martina Beladová | Praha 6
 • Michael Čakrt | Praha
 • Eva Svobodná | Praha 6
 • Radim Kříž | Praha
 • Richard Schuh | Praha 6
 • Marie Jelínková | Praha 6
 • Pavel Uličný | Litomerice
 • petra tumova | praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jitka Deverová | Praha 5
 • Zuzana Vidláková | Tábor
 • Štepán Šmejkal | Praha
 • Michala Tomanová | Praha 6
 • Anna Mrázová | Praha
 • Jana Dušek Pražáková | Praha
 • Ondřej Dušek | Praha 6
 • Vojtěch Frohlich | Praha 7
 • Jan Rous | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jan Siřínek | Praha
 • tomas kalhous | praha
 • Anna Kroupová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Petra Svoboda | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Tadeáš Denis | Praha 6
 • Julie Ondračková | Horoměřice
 • Lenka Pištěcká | Praha
 • Vladimír Janda | Praha 6 - Vokovice
 • Sylva Hamplová | Praha 6
 • Markéta Kolanová | Praha 6
 • Marek Franěk | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Tomáš Bárta | Praha 4
 • Jakub Knotek | Praha 6
 • Jaromír Knotek | Praha 6
 • Kamil Knotek | Praha 6
 • Jaroslav Útrata | Praha 6
 • Adam Vavřínek | Praha 6
 • Helena Útratová | Praha 6
 • Michal Horáček | Praha 10
 • Dagmar Audesová | Praha 6
 • Kateřina Vaníčková | Svinaře
 • Jan Lebeda | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Radek Pohl | Praha 6
 • Vendula Kučerová | Praha 6
 • Irena Pohl Houkalová | Praha 6
 • Tomáš Krejčí | Horoměřice
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Dora Dutková | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Daniel Heller | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Soňa Matějíčková | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Eliška Motlová | Praha 6
 • Iva Fišerová | Vojkov
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Agatha Hrůšová | Praha
 • Kateřina Pražáková | Praha
 • Tomáš Souček | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Marie-José RŮŽIČKOVÁ | PRAHA 5
 • Tomas Fencl | Praha 6
 • Jiří Chmelík | Liberec 1
 • Tereza Mahovská | Praha 3
 • Adam Ulrich | Praha
 • Jana Bendova | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jakub Mikeš | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • michaela Beladova | Praha 6
 • Lucie Svobodova | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jan Novák | Praha 6
 • Eliška Stejskalová | Praha 6
 • Václav Mlynář | Praha
 • Barbora Sucha | Praha 6 - Dejvice
 • Andrea Martincová | Praha
 • ak.arch.Vladimíra Axmannová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Radana Nováková | Praha 6
 • Jaroslav Novák | Praha 6
 • David Šisler | Praha 6 - Dejvice
 • Šimon Axmann | Praha
 • Jan Němec | Praha
 • Filip Cíl | Praha 6
 • Anna Marková | Praha
 • Anna Sosnová | Praha
 • Karolina Šebková | Praha
 • Kryštof Barvínek | Prague
 • Lucie Pardubová | Brandýs n. L.
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Gabriela Štenclová | Praha
 • Tomáš Kurfiřt | Praha 6
 • Tereza Poláčková | Praha 6
 • Klára Fleková | Praha
 • Jan Sokol | Praha
 • Vojtěch Havelka | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Eliška Nehasilová | Praha 8
 • Pavel Kříž | Praha
 • Jan Votoček | Praha 6
 • Natálie Najbrtová | Praha
 • Josef Lebeda | Praha 6
 • Ondřej Pelikán | Olomouc
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Terezie Jelínková | Praha 6
 • Jakub Novotný | Praha 6
 • Vojtěch Bohuslav | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Kristýna Šimíková | Praha
 • Karolína Lisová | Praha
 • Marek Vilášek | Valašské Meziříčí
 • Eliška Míčková | Praha 5
 • Tomáš Chaloupecký | Praha 9
 • Kristina Blažková | Brno
 • Ema Kouřilová | Praha
 • Anna Pekárková | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Božena Filipová | Praha
 • Václav Pekárek | Praha 6
 • Petra Zikmundová | Praha
 • Markéta Kašparová | Horoměřice
 • Jiří Peroutka | Praha 6
 • Anna Stehlíková | Praha 6
 • Klára Svátová | Praha 6
 • Barbora Podolská | Praha 6
 • Pavel Zajicek | Praha 6
 • Filip Škopek | Praha 6
 • Ondřej Jilemnický | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Marie Zajíčková | Praha 6
 • Jakub Chrást | Praha 6
 • Ondřej Lebeda | Praha 6
 • Jitka Bártová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Milada Fritzova | Praha 6
 • Ludmila Bechyňská | Praha 6
 • Michael Tomeš | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Daniela Kinská | Praha 6
 • Jiří Šubrt | Praha 2
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Tereza Kuglerová | Roztoky u Prahy
 • Eva Šuchmanová | Praha 10
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Eva Matějíčková | Praha 6
 • Marie Čiverná | Praha 6
 • Martina Hrkalová | Praha
 • Šárka Frantová | Praha 2
 • Jan Vít | Praha
 • Jana Chyská | Praha 6
 • Jana Hlavínová | Praha 6
 • Marie Kukulová | Čejkovice
 • Magdalena Deverová | Praha 5
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Tereza Čižinská | Praha
 • Miloš Beneš | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jiří Čihák | Praha 6
 • Jakub Kučera | Praha 6
 • Michal Václav Křepel | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Karolína Lišková | Praha
 • Irena Troupová | Praha 6
 • Anna Cerna | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Klotylda Marková | Praha
 • Zuzana Pudilová | Praha
 • Jakub Hauser | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jan Wolf | Praha 6
 • Adéla Vosičková | Praha 6
 • Denisa Smutná | Praha
 • Marek Huňát | Praha 6
 • Václava Smetáčková | Praha 6
 • Blanka Huňátová | Praha 6
 • Miroslava Davidová | Praha 3
 • Jaromír David | Praha 6
 • Petr Svojanovský | Praha 6
 • Radka Svojanovská | Praha 6
 • Kateřina Jáchymová | praha
 • Kateřina Cerna | Praha 6
 • Iva Greinederová | Praha 6
 • Marcela Starcová | Praha 6
 • Jiří Malý | Praha 6
 • Iveta Jetmarová | Praha
 • Alžběta Matějovská | Praha
 • Milada Matějovská | Praha
 • Eliška Crkovská | Praha 6
 • Daniela Bartošová | Praha
 • Tomáš Ryšlink | Praha 6 - Dejvice
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Eva Ryšlinková | Praha 6 - Dejvice
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Ivana Palušová | Praha 6
 • Věra Velínská | Praha 6
 • Tomáš Velínský | Praha 6
 • Ondřej Buňata | Křelovice
 • Jana Jandová | Praha 6
 • Romana Hájková | Praha 6
 • Radana Man | Praha
 • Pavel Hrdlička | Praha 6
 • Jiří Mrázek | Praha
 • Tereza Havlínková | Praha 8
 • Martin Tůma | Praha 6
 • Ondřej Haase | Praha 6
 • Barbora Tůmová | Praha 6
 • Pavel Vízner | Praha 6
 • Zdeněk Jonák | Praha 6
 • Anna Jonakova | Praha 6
 • Karolina Houdkova | Praha 6
 • Dana Nováková | Litoměřice
 • Andrea Pospíšilová | Praha 6
 • Jan Pospíšil | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Martin Chabica | Praha 6
 • Kamil Zima | Praha 6
 • Jan Drašnar | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Saša Herainová | Praha 6
 • Alena Merfaitova | Praha 6
 • Kateřina Bransburg | Praha
 • Eva Mesarosova | Praha
 • Lucie Čížková | Praha 6
 • Richard Mariaš | Praha 6
 • Milena Mariašová | Praha 6
 • Zuzana Krejzková | Praha
 • Milena Hřebíková | Praha 6
 • Marcela Lisová | Praha
 • Zuzana Berankova | Praha 6
 • David Podivínský | Praha 5
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Ondřej Černý | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Rozálie Víznerová | Praha 6
 • Hedvika Černohousová | děčín
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • JitkA Weigertova | Praha 6
 • Miloš Weigert | Praha 3
 • Michaela Nejedlá | Praha 6
 • Libor Štolc | Praha
 • Martin Řežab | Praha
 • Olga Řezáčová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Najib Abdessadak | Praha 6
 • Jana Beranova | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Petr Adámek | Praha 6
 • Dagmar Slifková | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Alice Güttlerová | Praha 6
 • Karolina Janková | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Hana Pultarová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Matěj Fanta | Rudna u Prahy
 • Jaroslav Jiruš | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Lucie Křížová | Praha 6
 • Marie Martincová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Lenka Ohemova | Praha 6
 • Jakub Podlešák | Praha 6
 • Věra Komendová | Praha 6
 • Miloslav Gatter | Praha 10
 • Jana Ludwigová | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Martin Pospíšil | Praha 6
 • Barbora Benetková | Praha 6
 • Miroslav Píchal | Praha
 • Tomáš Pospíšil | Praha 6
 • Pavla Fantová | Praha 6
 • Jarda Fanta | Praha
 • Josef Hradilek | Praha
 • ZAREMA LÉBLOVÁ | PRAHA
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Anna Komendová | Praha 6
 • Pavlína Slaninová | Praha 6
 • Nicolas Lébl | Praha
 • Lucie Váchová | Praha 6
 • Dominika Mašková | Statenice
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Alexandr Flek | Praha
 • Michal Kešner | Praha
 • Marek Prokop | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Petr Pufka | Praha
 • Kamila Náprstková | Velké Přílepy
 • Barbora Truhlářová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • jakub hemr | praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Tomáš Zoubek | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Markéta Veselská | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • eva Hněvkovská | Praha
 • Martin Pruška | Praha 6
 • Markéta Kirschnerová | Zahrádky
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Michal Brnušák | Jablonec nad Jizerou
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jana Strnadová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Roman Schubert | Libeř
 • Jan Veselský | Praha 6
 • Kateřina Štěpánová | Praha 6
 • Jana Vojířová | Praha 5
 • Emílie Vojířová | Praha 5
 • Václav Vojíř | Praha 5
 • Anna Plechanovova | Praha 6
 • Josef Slavíček | Praha 6
 • Elizabet Kovačeva | Praha
 • Dalibor Fencl | Praha
 • Marie Hodinářová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Tomáš Liška | Berlín
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jonáš Stoklasa | Bohumín
 • Petr Hauzírek | Praha 10
 • Jan Vobořil | Praha 4
 • Lea Brodová | Praha 6
 • Hana Pavelková | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jana Hanusová | Praha 7
 • Monika Janíková | Praha 6
 • Vendula Fremlová | Ústí nad Labem
 • Ester Žantovská | Praha 6
 • Nina Havlíková | Praha 6
 • Tereza Kožíšková | Praha 6
 • Hana Coufalová | Praha
 • Lucie Lucká | Praha 6
 • Julie Kárová | Praha 6
 • Anna Maternová | Praha
 • Filip Dobrovolný | Praha 6
 • jana johanesa zaoralová | praha 6
 • Vít Jindra | Touškov
 • Magdaléna Friedrichová | Praha 6
 • Štěpánka Bláhovcová Bláhovcová | Praha 6
 • Martina Křížová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Barbora Huňátová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Andrea Haraszti | Praha
 • Daniela Klimešová | Praha 6
 • Anna Parkánová | Praha
 • Marek Doubrava | Praha 6
 • Václava Parkánová | Praha 6
 • Markéta Růžičková | Praha 6
 • Radek Šikýř | Praha 6
 • Lucie Havlikova | Praha 6
 • Jan Havlík | Praha 6
 • Michaela Čermáková | Praha 6
 • Michal Grešl | Praha 6
 • Eliška Kocianová | Bezvěrov
 • Soňa Fryščáková | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • klara tejmarova | praha 6
 • Věra Váchová | Trhové Sviny
 • Jaromír Buriánek | Praha 6
 • Petra Parkánová | Praha 6
 • Vladislava Neterdová | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Zuzana Sokolová | Praha
 • Eva Mašová | Praha 6
 • Tomáš Coufal | Praha 6
 • Stanislava Jiřičková | Praha
 • Dagmar Stráníková | Praha
 • Tomáš Fikrle | Praha 6
 • Jiří Turek | Praha
 • Veronika Schneiderová | Praha 6
 • Šimon Daněk | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Marie Nová | Praha 6
 • Naděžda Horská | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jan Adamus | Praha
 • Jana Hnídková | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jaroslav Světlík | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Petra Vodičková | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Adéla Nová | Praha 6
 • Lucie Moučková | Praha
 • Vladimír Kroupa | Praha 6
 • Petr Karban | Praha 7
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jana Jankovičová | Mladá Boleslav
 • Helena Ulčaková | Horní Vltavice u Vimperka
 • Elena Běhounková | Králův Dvůr
 • Martina Nováková | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Roman Muška | Praha 6
 • vanda kubelková | praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Zdeněk Louda | Praha 6
 • Jindřich Pich | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Olga Záhorbenská | Praha
 • jan šír | praha
 • Pavla Ulrichová | Praha 1
 • Vojtěch Zeman | Praha
 • Jana Zichová | Praha 6 - Bubeneč
 • Helena Švachová | Praha
 • Jindřiška Zíková | Praha 6
 • Antonín Zíka | Praha 6
 • Jindřiška Zíková | Praha 6
 • Hana Černohorská | Praha 6
 • Zuzana Lišková | Slaný
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Štěpán Mleziva | Praha 8
 • Petr Musil | Praha 6
 • Milan Weber | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Tomáš Fafek | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Daniel Mikeš | Praha 6
 • Jitka Bělinová | Praha
 • Jana Bělinová | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Zdeněk Šámal | Praha 6
 • Alena Kulasová | Lučany nad Nisou
 • Petr Burda | Praha
 • Monika Matějovská | Praha 6
 • Daniela Hlavackova | Praha 6
 • Martin Pobočný | Praha 6
 • Zuzana Matějovska | Praha 6
 • Klára Pavlíčková | Praha 6
 • Barbora Bulla | Praha 6
 • Julie Chadimova | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Vratislav Freund | Praha 7
 • Marian Plieštik | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Lucie Zapletalová | Praha 6
 • Jan Vávra | Vlašim (ex-Praha 6)
 • Lucie Musilová | Praha 6
 • Eva Schiefnerová | Praha 6
 • Ondrej Hlavacek | Praha
 • Ludmila Mojzisova | Praha 6
 • jan vlach | praha 6
 • Martin Bulla | Praha 6
 • Pavel Štěrba | Praha 6 - Vokovice
 • Jan Hlisnikovsky | Praha
 • Maxmilián Guha | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Veronika Kuncova | Praha 6
 • Ivar Tichý | Hostouň
 • Petar Introvič | Praha 8
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Rudolf Stein | Praha 6
 • Lenka Bukovská | Praha 3
 • Jan Růžička | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Václav Špelina | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Radek Dětinský | Praha
 • Vít Malinovský | Praha 6
 • Lukáš Klusáček | Praha
 • Marie zichova | praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Marie Štěrbová | Praha 6
 • Lucie Štěrbová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Silvia Singerová | Praha 10
 • Ondřej Šára | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Kateřina Klusáčková | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Ladislav Kucera | Praha 6
 • Martina Šárová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Paula Hayek | Scottsdale
 • George Hayek | Scottsdale
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Miroslav Novák | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jaroslav Novák | Hartmanice
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Jana Krchová | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Pavlína Kašparová | Praha
 • Martina Radojčićová | Roztoky
 • Iveta Wollerová | Praha 5
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Zdeněk Štumpa | Bošovice
 • Eva Hrubešová | Praha 6
 • Andrea Joklová | Praha
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • jiri Belohoubek | Mokra-Horakov
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny
 • Zuzana Picková | Praha
 • Ditta Pištecký Dvořáčková | Praha 6
 • Radomil Štumpa | Praha 6
 • Údaje podepisujícího nezveřejněny